Nameless Council

Oni mają po prostu pier**lca :)


#91 2009-02-21 17:48:36

Kay

Dowódca Armii

Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 171
Punktów :   

Re: nasze poj***ne hobby

Czad.
A tak na marginesie to będę obcował ze szwedami (czytaj szwedka i szwed) (prosze bez zboczonych podtekstów). Wykaże to moją wielką nieznajomośc teko kurewskieko jezyka ^^


I'm Master of Game.

My life is rock!

Offline

 

#92 2009-02-22 21:14:55

Targon

Władca

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 501
Punktów :   

Re: nasze poj***ne hobby

O czym ty pierdolisz? Jacy Szwedzi?


"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją."
                                                                                                               - gen. George Patton
http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/userbar/10.png

Offline

 

#93 2009-02-23 22:23:03

gordon

Dowódca Brygady

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 121

Re: nasze poj***ne hobby

Co ty do szwecji jedziesz ??


W zeszłym tygodniu gnoiłem cię bardziej niż w tym, a jesteś tak samo czarny... Tak, to z pewnością wyklucza rasizm.

    Dr. Gregory House

Offline

 

#94 2009-02-23 23:24:44

Targon

Władca

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 501
Punktów :   

Re: nasze poj***ne hobby

Napisał że szwedka i szwed, więc jeśli im ostatnio gwałtownie populacja do dwójki ludzi nie spadła to wnioskuje że on tam nie jedzie.


"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją."
                                                                                                               - gen. George Patton
http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/userbar/10.png

Offline

 

#95 2009-03-01 09:13:56

Craiven de Vir

Dowódca Armii

2666956
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 171
Punktów :   -2 

Re: nasze poj***ne hobby

Targon napisał:

Ja i tak bym se powalczył na deszczu

tak czytam sobie z nudów ten wątek i tym tekstem mnie rozpierdoliłeś, albo wraca ci poczucie humoru albo nieźle żeś się pierdolnął w główkę.

Ty byś sobie powalczył w deszczu ja pierdole... powiedział człowiek, któremu ciężko ruszyć dupy z domu no i jest mistrzem w narzekaniu jak to on godzinę odśnieżał. Przykro mi, że to mówię, ale to tekst w stylu Eggboya, więc Załenski osiągnął 3 dno.

wiem, że to stary post, ale nie mogłem się powstrzymać


"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
William Shakespeare

Offline

 

#96 2009-03-01 21:04:43

Targon

Władca

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 501
Punktów :   

Re: nasze poj***ne hobby

Bądź pewien że nie walczyłbym z tobą, w ogóle ten post dotyczył wszystkich oprócz ciebie. To że ciebie wystawiam z powodu lenistwa nie znaczy że innych też. Wyciągnij wnioski. Zresztą ta rozmowa toczyła się w wakacje, kiedy deszcze są przyjemne. Nota bene dla mnie zawsze są, ja uwielbiam deszcz.

A co do śniegu, to ja lubię odśnieżać. I nie przyrównuj moich tekstów do Cieszyna, szczególnie jeśli masz to robić tak boleśnie na siłę i jeśli efekt ma być tak rażąco nieprzekonywający.


"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją."
                                                                                                               - gen. George Patton
http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/userbar/10.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanl2.pun.pl www.pokemon-stories.pun.pl www.gta.pun.pl www.sp2lublin.pun.pl www.im09-13.pun.pl